Sayın Kaymakamımız Ergün BAYSAL Başkanlığında, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Engin GENÇ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gonca ÇETİNER, İlçe Yazı İşleri Müdürü Zeynep TALİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüsnü KARATAŞ, İlçe Sağlık Müdürü Siyami KOTAN, İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Tahsin KARAKUŞ, Finike İlçe Hizmet Birimi Müdür V. Özgür DURMAZ, Yeni Mahalle Muhtarı Engin YENİACUN ve mahalle sakinlerinin katılımı ile kapalı pazar yerinde bulunan Murat'ın Yeri ünvanlı işyerinde vatandaşla buluşma toplantısı gerçekleştirildi.
 
        Vatandaşlarımızla sıcak ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilen toplantıda, mahalle sakinlerimizin sorunları, görüş ve önerileri, genel idari hizmetlere ulaşım yeterliliği, sosyal yapı ve toplumsal yaşam konularında değerlendirmelerde bulunuldu.
 
        Vatandaşlarımız aldıkları hizmetler, tutum ve yaklaşımlardan memnun olduklarını belirterek, özellikle emniyet ve asayiş açısından İlçemizde sağlanan huzur ve güven ortamı için teşekkürlerini dile getirdi.
 
        Verilen hizmetlerin daha etkin verimli olabilmesi adına çalışmaların hassasiyetle artarak devam edeceğini, İlçemizde tezahür eden huzur ve güven ortamının devam etmesi ile kamu düzenin sağlanması için hukuk ve yasalar çerçevesinde kurumlarımız ve vatandaşlarımızın iş birliğinin önemini vurgulayan Sayın Kaymakamımız, Devletimizin kapılarının halkımıza sonuna kadar açık olduğu söyledi.